Hello world! Promocja najnowszej książki Michała R. Wiśniewskiego

Zapraszamy 8 czerwca 2017 (czwartek), o godz. 18.00 do ProMediów (al. Wojska Polskiego 2), na spotkanie z Michałem R. Wiśniewskim, pisarzem, publicystą, autorem komiksów i poetą, autorem trylogii: „Jetlag”, „God Hates Poland” i wreszcie „Hello world". Spotkanie będzie połączone z promocją ostatniej pozycji. Podczas wydarzenia będzie można nabyć najnowszą powieśc autora i zdobyć jego autograf. Wstęp wolny.

 

Hello world! Życie jest sitcomem, w którym nie ma śmiechu z taśmy, tylko kolejne sezony z następnymi komplikacjami fabuły. Zdjęcie z anteny jest jak koniec świata, ale przecież nic naprawdę się nie kończy, a stare serie powracają po latach z nową obsadą. Ludzie analogowi i ludzie cyfrowi. Sfrustrowana nastolatka, współczesna trzydziestolatka w ciąży, programista z pomysłem na startup, kreatywna zmagająca się z wyzwaniami kapitalizmu. W labiryncie ludzkich spraw, na rozstaju dróg, na zakręcie. "Jetlag" był o miłości. "God Hates Poland" o nienawiści. "Hello World" to książka o nadziei. Witaj świecie!

Michał R. Wiśniewski (1979) – publicysta, redaktor naczelny magazynów upadłych „Kawaii” i „Anime+”, popularyzator japońskiej popkultury i fantastyki w Polsce. Publikował m.in. w „Gazecie Wyborczej”, w magazynach „Pulp, „Nowa Fantastyka”, „Kmag”, „Arigato”, portalu next.gazeta.pl, a także w książkach Bond. Leksykon, Seriale. Przewodnik Krytyki Politycznej i Berlin – Pascal Lajt.

Prowadzenie spotkania: Krzysztof Lichtblau